Footwear ponožky BAMBOO SHORT VM 8007 funkční 3 páry

Bambusové

• , zakoupeno v Pracovní oděvy Kořínek

Supr

• , zakoupeno v VM Obuv a Rukavice

• Kvalitní ponožky, které dobře odvádí pot - opravdové bambusky, žádné nekvalitní napodobeniny

• Velice příjemný materiál
    • Nepotí se v nich nohy
    • Neprodřou se po pár nošeních jako levné bambusovky

Zatím nejlepší ponožky, které jsem kdy měl! Konečně jsem našel ponožky, které splňují to co jsem vždy chtěl.

Barva
černá
Období
celoroční
Bambusové

Bambusové funkční ponožky. Materiál: 80% bambus, 18% polyamid, 2% elastan. Užití: speciální ponožky vytvořené pro náročné pracovní prostředí. Cena za celé balení - 3 páry. Velikost  35 - 38, 39 - 42, 43 - 46

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč92 % • 390 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant58 Kč96 % • 1 516 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč96 % • 196 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Pracovní oděvy Kořínek

Supr

• Velice příjemný materiál
    • Nepotí se v nich nohy
    • Neprodřou se po pár nošeních jako levné bambusovky

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant59 Kč92 % • 390 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant58 Kč96 % • 1 516 recenzíDalší informace
    Skladem • Více variant79 Kč96 % • 196 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v VM Obuv a Rukavice

Ponožky s bambusovým vláknem jsou velmi příjemné.