Vavrys ponožky trek coolmax 3 Pack

57 % cool-max 20 % vlna 21 % polyamid 2 % elastan
Druh sportu
turistické

• , zakoupeno v Panda Outdoor

Velká spokojenost, je to můj už třetí nákup tohoto zboží.

• , zakoupeno v Gamisport.cz

• pohodlné, ponožka se nesvléká, došlapová část měkká, pevná, jinak dobře větrají
  • , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

Materiál
57 % cool-max 20 % vlna 21 % polyamid 2 % elastan
Druh sportu
turistické

Měkké a pohodlné ponožky Trek Coolmax se díky unikátnímu složení a kombinaci materiálů perfektně hodí na dlouhodobé nošení bez možnosti přezutí především v letním období.

Pro lepší termoizolaci a zvýšení mechanické odolnosti mají ponožky vlnou zesílené chodidlo a špičku. Elastický pásek okolo nártu zlepšuje stabilitu ponožky na noze. Nártová část je až k ohybu nártu odvětrána coolmaxovou mřížkou. Příjemný široký lem dobře drží ponožku na holení části a brání jejímu shrnování a nežádoucímu stahování nohy.

Materiál:

• 57 % cool-max
  • 20 % vlna
  • 21 % polyamid
  • 2 % elastan

• , zakoupeno v Panda Outdoor

Velká spokojenost, je to můj už třetí nákup tohoto zboží.

• , zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• znamý výrobce
    • kvalita

• , zakoupeno v Sunshop.cz

• Ponožky používám na treking, nosím je v létě i v zimě a nemám po delší tůře odřené nohy. Ponožky jsou hodně kvalitní a pevné. Koupila jsem nové, ale už 3 roky používám ty předešlé a stále jsou dobré.
  • , zakoupeno v Panda Outdoor

Nejlepší ponožky na světě.

• super ponožky.
    • tenhle typ nosím už léta a jsem maximálně spokojený.
    • Pár do 150,-Kč, funkční materiál, měkké na došlap, vydrží dlouho nesmradlavé i suché.
    • Skoro už ani nenosím jiný typ.

super ponožky.
    tenhle typ nosím už léta a jsem maximálně spokojený.
    Pár do 150,-Kč, funkční materiál, měkké na došlap, vydrží dlouho nesmradlavé.
    Skoro už ani nenosím jiný typ.

• , zakoupeno v Gamisport.cz

• Jedny z nejlepších ponožek jaké jsem kdy měl.

Před cca 10 lety jsem si je koupil poprvé a lepší jsem doposud neměl. Sice se při častém a dlouhodobém nošení na tůrách pomalu u prstů a pat prošoupaly, ovšem jsou stále bez děr a několik let výborně posloužily. Proto si už kupuju ponožky o číslo až dvě dvětší, pro lepší pohodlí u prstů. Jsou velmi pohodlné, neměl jsem z nich otlaky a obsahují vlnu, takže i hřejí, když je potřeba. I po spoustě let krásně drží na noze, protože ty původní občas ještě používám jako druhou vrstvu.

• všechno

produkt je skvělý

• , zakoupeno v Hanibal

• Bezvadný, nosím je už roky
    • Odvádí pot a zároveň udržují teplo

Vavrys je sázka na jistotu

• , zakoupeno v Topsport

• Vynikající termoregulace
    • Bezkonkurenčně nejdelší životnost ze všech outdoor ponožek
    • Dobře sedí

Pro jarní a podzimní teploty nejlepší ponožky na celodenní nošení